Bir Buket Aşk PDF İndir

tarafından
117
Bir Buket Aşk PDF İndir

Bir Buket Aşk PDF İndir kitabı 2015 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 399 sayfadan oluşmaktadır. Edebiyat, Roman ve Aşk kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Debbie Macomber´dır. Bir Buket Aşk kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 22,69 TL´dir.

Bir Buket Aşk konusu ve kısa bir özet

Düğünler büyüleyicidir, öyle değil mi? Düğünlerde çok fazla sevinç, heyecan ve beklenti olur. Gelinler güzeldir, damatlar gergin ve heyecanlı. Sevginin ve yaşamın kutlaması için aile ve arkadaşların bir araya gelmesidir. Ben düğünlerde her zaman gözyaşı dökerim; tek kelimeyle kendimi tutamıyorum. Âşık olma hakkında yazmaktan bu kadar zevk almamda pek de şaşacak bir şey yok. Kızımız geçen yaz evlendi.

Bu yüzden bu kitabı yazarken Jody ve Greg’in düğünlerini planlamakla meşgul oldum. Yeminlerini yazdım ve muhteşem bir temmuz öğleden sonrasında, bir kumsalda yapılan tören boyunca burnumu çektim. Bu hikâye bir düğüne katılmanız için bir davetiyedir ve benim arzum gelinle damadı şahsen tanıyormuşsunuz gibi aynı beklenti ve zevkle okumamzdır.

Her zaman olduğu gibi, bir kitap yayınlamak bir ekip işidir ve ben Random House’ta birlikte çalıştığım yetenekli profesyonellere teşekkür etmek istiyorum. Her birinden ismiyle bahsetmek ayrı bir kitap gerektirir. Sadece birkaçından söz edecek olursak; Jennifer, Shauna, Susan, Kristen kitabı mümkün olan en iyi şekilde yayınlamak için yorulmadan çalıştılar. Sîzlerin yetenek ve bağlılığınıza ne kadar müteşekkir olduğumu bilmenizi istiyorum.

Ajansım Theresa Park ve inanılmaz çalışanlarına, kariyerimin karmaşık detaylarını yönettikleri için özel olarak teşekkür ederim. Ve son olarak, başımı su üstünde tutmak ve beni son teslim tarihine yetiştirmek için özenle ve sebatla çalışan kendi ekibimden söz etmezsem onları ihmal etmiş olurum. Retíate, Adele, Wanda, Heidi, Carol, Katie ve Brittany bana en sevdiğim işi yapma ve yazma fırsatı verdiğiniz için teşekkürler.

Adı : Bir Buket Aşk
Yazar : Debbie Macomber
Baskı Tarihi : 2015
Sayfa Sayısı : 399
Kitabın Türü : Edebiyat,Roman,Aşk
Orijinal Adı : Blossom Street Brides
Dil: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları

Bir Buket Aşk PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bir Buket Aşk PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR
YEDEK LİNK