Bir Çift Güzel Bacak Gördüm PDF İndir

tarafından
71
Bir Çift Güzel Bacak Gördüm PDF İndir

Bir Çift Güzel Bacak Gördüm PDF İndir özet; Şehrin çelik ve betondan yapılma gökdelenleri, hayâlet partnaklan gibi dimdik yükseliyor, gecenin manzarasını değiştiriyordu.ferry îtöason’un yazıhanesinin penceresinden şurada burada yükselen bu binâlarm uzun pencerelerindeki ışıklar görülüyordu.

Binâlar aşağıdan yakılan projektörlerle aydınlatılıyorlkrd] ve pencerelerinden çoğunda ışıklar sönmüştü.Perry Mason, mahkemede yorucu bir gün geçirdikten sonra yazıhânesine dönmüştü. Elektrikleri söndürdü ve tanı masasının karşısındaki büyük koltuğa uzandı.

İşıkları kanun kitaplarının ufak yazılarından yorulmuş olan gözlerini dinlendirmek için söndürmüştü. Uzanır uzanmaz uyku bastırmıştı. Sokağın ışığı yukarıya kadar geliyor ve Mason’un yazıhânesinin penceresinin önündeki yangın merdivenini aydınlatıyordu.

Çalışma masasının üstünde bir sürü kanun kitabı açık olarak duruyordu. Büyük deri koltuğun üstüne bir hayli 7 dosya istif edilmişti. Bu dosyalardaki meseleleri tetkik edecek ve müşterilerinin sıkıntılarını gidermek için onlara yardım edecekti.