Bir Küçük Mucize pdf indir


Bir Küçük Mucize pdf indir

Minnacık terk edilmiş bir bebeğin korunmaya ihtiyacı vardı.

Anna ve Jared West, Melanie adlı bebeğe bakmak için malikânelerinde tekrar bir araya gelmişlerdi. Bezleri değiştirmek, bebek maması hazırlamak ve uykusuz geceler yeterli bir meydan okuma değildi. Anna ve Jared evliliklerinde neyin yanlış olduğu hakikati ile yüzleşmek zorundaydılar.

Yılbaşından bir ay sonra, Şubat başı gibi dükkânların büyük kısmı kepenklerini indirir, taktıkları koca koca kilitler ancak mevsim geldiğinde açılırdı.

Bu dönemde açık olan sadece birkaç bakkal, benzin istasyonlarından sadece biri ya da ikisi, bir de bu mevsimde oraya yanlışlıkla yolu düşen birkaç turiste hediyelik eşya satma ümidi taşıyan birkaç hediyelik eşya dükkânı açık kalırdı,,

Bunlardan biri de Anna West’in dükkanıydı. Anna gün boyu hiçbir iş yapmadan durmak yerine, sabah yediden akşam yediye kadar açık tutardı dükkanını.

Böyle bir yerde başka türlü zaman geçirmesi mümkün değildi. Olabildiğince az baş başa kalmak isterdi kendisiyle. Çünkü o anlarda aklına üşüşen anılar ona hayatı yeniden zehrederdi. Düşün -memeye çalışmak günlük mesaisinin en yoğun meşgalesiydi.

Okul yıllarından arkadaşı olan Sapphie, her telefon edişinde onu çağırıyordu. Haydi Anna, kalk Perth’e bir gel. Burada hem yalnız olmazsın,hem de istersen sükûnet ve huzur dolu günler geçirebilirsin.

Yurraji arazisi ona büyük babasından miras kalmıştı. Batı Avustralya’nın en ücra köşesinde, insan elinin pek az değdiği bir yerdi Yurraji.

Yabani atların, ender bulunan evcil olmayan bu hayvanlar için; özgürce ve güven içinde yaşayabilecekleri bir cennet yaratmıştı Lea orada. Lea kadar Sapphi de sık sık telefonla arardı onu. Yalnız gecelerindeki uzun telefon konuşmaları Anna İçin tam bir moral kaynağı olurdu.

Jared, onun dudaklarına, dudaklarıyla dokunmasının Anna’yı bir anda dirençsiz kılacağını çok iyi bilirdi. Bundan önce bir kere çırılçıplak kalıncaya kadar bir tepki gösterememişti ona. O kadar ki son anda bir tekme atıp ondan uzaklaşmasa Anna o kadar zamandan sonra az kala sevişecekti onunla. Ama bu sefer öyle olmayacaktı.

Bir Küçük Mucize pdf indir


Bir Küçük Mucize pdf indir Yandex

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?