Bir Ömürdür Seni Bekliyorum PDF İndir

tarafından
58
Bir Ömürdür Seni Bekliyorum PDF İndir

Bir Ömürdür Seni Bekliyorum PDF İndir kitabı 2011 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 168 sayfadan oluşmaktadır.Edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Fabio Volo´dır.

Bir Ömürdür Seni Bekliyorum konusu ve kısa bir özet

Günümüz gençlerinden, otuzlu yaşlarda herhangi biri: stresli bir iş yaşamı, pek çok farklı kızla cinselliğe dayalı ilişkiler, sürünün dışında kalma korkusu, ebeveynlerle yaşanan iletişim güçlükleri, çocukluğa ait anılar ve duyulan özlem, esrar içme alışkanlığı ve gerçek arkadaşlık söylencesi.

Günün birinde gerçekten yaşamaksızın sadece var olduğunu fark eden ve artık böyle devam edemeyeceğine karar veren genç bir adam. Yeterli cesareti göstererek ve kendisiyle epey dalga geçerek depresyon, hastalık hastalığı ve varoluşsal uyuşuklukla mücadele eder. Nasıl mı? Onu Francesco’ya sorun. Ve Ilaria’ya. Çünkü burada hepsini özetlemek istemiyoruz, ayrıca bu hikâyede sizi güzel bir son bekliyor.

Fabio Volo, Bir Ömürdür Seni Bekliyorum’da her birimizin içindeki o karmaşık dünyayı yalın bir dille sorgulamayı ve normal bir gencin kendisini tüketen üzüntülerini, kafasında çakan şimşekleri ve gülünç hallerini anlatmak konusundaki becerisini bir kez daha gösteriyor.

Kitabın Adı Bir Ömürdür Seni Bekliyorum
Yazar : Fabio Volo
Baskı Tarihi : 2011
Sayfa Sayısı : 168
Kitabın Türü : Edebiyat ve roman
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Pupa Yayınları
Ülke : Türkiye

Bir Ömürdür Seni Bekliyorum PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bir Ömürdür Seni Bekliyorum PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR