Bir Sahtekar Gibi Düşünmek PDF ve EPUB İndir

tarafından
231
Bir Sahtekar Gibi Düşünmek PDF ve EPUB İndir

Bir Sahtekar Gibi Düşünmek PDF ve EPUB İndir kitabı 2017 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 336 sayfadan oluşmaktadır. Bilim-Teknoloji-Mühendislik kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Maria Konnikova´dır. Bir Sahtekar Gibi Düşünmek kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 21,90 TL´dir.

Bir Sahtekar Gibi Düşünmek konusu ve kısa bir özet

Yazarın bir önceki kitabı olan  Mastermind Sherlock Holmes Gibi Düşünmek isimli kitabını okumuştum ve aradığımı bulamamıştım. Bu kitap önceki kitaptan daha iyi fakat Gene de tatminkâr seviyede değil. Bunun birkaç sebebi Mevcut. Evvela, kitabın Özgün ismi “The Confidence Game” başka bir deyişle “Güven Oyunu”. Yayınevi sanıyorum ilk kitabın ismiyle bir bağ kurabilmek için bu kitaba “Bir Sahtekâr Gibi Düşünmek” adını Müsait bulmuş.

Başka Mesele kitaptaki imla ve ifade hatalarıyla alakadar. fazla özensiz davranılmış. Öyle sözcük hataları Mevcut ki hepsinin gözden kaçması olası değil. İlk Defa karşılaştığım bir vaziyet olarak, kitapta bir “içindekiler” bölümü olmadığını da söylemeliyim. acep bir açıklaması Mevcut mı diye kitabı bitirmeyi bekledim. hemen peşinden yayınevine Twitter’dan bu durumun sebebini sordum fakat daha yanıt Eda nezaketini göstermediler.

 Gelelim kitabın içeriğine. Kitap Giriş, 10 departman ve Notlar bölümünden oluşuyor. Bölümler, bir sahtekârlığın aşamalarından bahsediyor. Bu bölümlerden bazıları üç kağıtçı, yem ve tezgah, halat gibi  Her departman bir sözle başlıyor ve kitap süresince harbi sahtekârlık olaylarının kahramanlarının yaşadıkları ve etkiledikleri insanlardan bahsediliyor. Yayınevinin özensizliği kitaptan alınabilecek zevki azaltıyor. Bu da bir tür sahtekârlık sayılabilir. Ayıplı mal almış gibi hissediyor insan. Gene de Değerli bilgilere ulaşılabilir, hatalar gözmezden gelinirse.

Adı : Bir Sahtekar Gibi Düşünmek
Yazar : Maria Konnikova
Baskı Tarihi : 2017
Sayfa Sayısı : 336
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : Bilim-Teknoloji-Mühendislik
Dil: Türkçe

Bir Sahtekar Gibi Düşünmek PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bir Sahtekar Gibi Düşünmek PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR