Bir Saniye Sonra PDF İndir

tarafından
151
Bir Saniye Sonra PDF İndir

Bir Saniye Sonra PDF İndir kitabı 2009 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 503 sayfadan oluşmaktadır. Edebiyat, macera, polisiye ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı William R. Forstchen´dır. Bir Saniye Sonra kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 19,20 TL´dir.

Bir Saniye Sonra konusu ve kısa bir özet

Yaşadığımız günlerden belkide çok uzak olmayan bir senaryo ..EMD saldırı yani elektro manyetik bir darbe ile başlayan kaos çağı. .delinin biri bir sabah uyanıp kırmızı düğmeye basarsa iste bir anlamda başımıza gelebilecek bir yoksunluk hikayesi ..hayatınızdan elektrik ile çalışan herşeyi çıkarın? ?? Mum ışığında romantik akşam yemekleri hayal edebilirsiniz tabii mutfagınızda bozulmadan tutabileceğiniz ne varsa ??
Önce hastahanelerde kritik bakım üniteleri teknik olarak çöker. .sonra şeker hastalığı gibi daimi ilaç kullanma ihtiyacında olan insanlar ..cesetlerin toplanması dezenfekte edilmesi aksar ..salgın hastalıklar baş gösterir daha çok ölü daha çok ölümü getirir ..açlık insanı insanın yamyamı yapar ..güçlünün yaşayıp savaş vereceği yeni bir düzen kurulur ..
Çok ütopik mi geldi ??? Hiç sanmıyorum 🙂
Konserve depolayın, günde birbuçuk litre su hesabı yapın mutlaka el feneri ve pil bulundurun. .eski model radyo yada telsiziniz olmalı ..sağlam bir çift bot ayrıca sırt çantanın olsun ..patates ekmeyi öğrenın ve silah kullanmayı ..

Adı : Bir Saniye Sonra
Yazar : William R. Forstchen
Baskı Tarihi : 2009
Sayfa Sayısı : 503
Kitabın Türü : Edebiyat, macera, polisiye ve roman
Orijinal Adı : One Secound After
Dil: Türkçe
Yayınevi: Artemis Yayınları

Bir Saniye Sonra PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bir Saniye Sonra PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR
YEDEK LİNK