Bir Vaizenin Okumaları Pdf indir

tarafından
23
Bir Vaizenin Okumaları Pdf indir

 

“Bir Vaizenin Okumaları” isimli kitap 320 sayfadan oluşmaktadır ; Fatma Bayram tarafından kaleme alınmıştır. KAKNÜS YAYINLARI tarafından 29.03.2021 tarihinde yayımlanmıştır.
“Bir Vaizenin Okumaları” kitabın özetini okuyabilir, “Bir Vaizenin Okumaları” kitabı pdf, epub olarak indirebilirsiniz. “Bir Vaizenin Okumaları” kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
“Bir Vaizenin Okumaları” kitabını ücretsiz indirebilirsiniz

İşi gücü okumak, anlamak ve anlatmak olan bir vaizenin, okuduklarının küçük bir kısmı üzerine aldığı notları bulacaksınız bu kitapta.
 
İnsanlarımızın bir kısmına göre bir vaize olarak din dışı kitapları ne kadar okuyor ve bunlardan ne kadar alıntı yapıyorsanız o kadar aydınsınız ve sözünüze itibar edilir. Bir kısmına göre ise bu kaynaklara ne kadar başvuruyorsanız o kadar kompleksli ve o kadar şaibelisiniz demektir.
 
Bu kitapta adı geçen kitapların sıralaması bir şey ifade etmiyor. Kitabın dinî, edebî, ticari önemi ya da bir okur olarak beni etkileme gücü dâhil olmak üzere hiçbir sıralama gözetilmedi.
Bu kitapta bir vaizenin okuduğu kitaplarda ne gördüğünü öğrenmiş olacaksınız. Bütün dünyası insanlar ve kitaplar üzerine kurulu bir vaizenin insanlar ve kitaplar arasındaki benzerlikler konusunda neler okuyabildiğini de göreceksiniz.