Bitmeyecek Öykü PDF ve EPUB İndir

tarafından
132
Bitmeyecek Öykü PDF ve EPUB İndir

Bitmeyecek Öykü PDF ve EPUB İndir kitabı 2013 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 513 sayfadan oluşmaktadır.Edebiyat,Hikaye ve Roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Michael Ende´dır. Bitmeyecek Öykü kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 20,28 TL´dir.

Bitmeyecek Öykü konusu ve kısa bir özet

İkinci kez uzun süre oraya doğru koştuktan sonra tanıdı ancak; kayaların arasında kapının alt kısmını andıran bir parça vardı gerçekten, ama üstünde kemer yoktu arlık. Neler olmuştu burada? Yanıtını ta saatler sonra, oraya ulaştığında buldu. Dev taş kemer çökmüştü – sfenksler de yok olmoştu! Atreju yıkıntıların arasında kendine bir yol aradı, sonra bir kaya piramidinin üzerine tırmanıp iki münzeviyle uğur ejderhasının bulunmaları gereken yeri kestirmeye çalıştı. Sakın bu arada onlar da hiçlikten kaçmış olmasınlardı? Derken Engywuck’un gözlemevinin taş korkuluğunda minik bir bayrağın dalgalandığını gördü. Đki koluyla birden işaret etti ve ellerini ağzının iki yanına tutarak bağırdı: “Hey! Orada mısınız?” Daha ses kaybolmamıştı ki, iki münzevinin mağarasının bulunduğu geçitte, sedef gibi parlayan beyaz uğur ejderhası ayağa kalktı: Fuc-hur. Ejderha havada, ağır, görkemli ve yılansı hareketler yaparak geli-yordu, bu arada birkaç kez de coşkuyla sırtüstü yatıp yıldırım hızıyla perendeler attı, tıpkı pır pır çırpınan beyaz bir flama gibi görünüyordu; sonra da Atreju’nun durduğu kaya piramidinin önünde indi. Ön pençelerinin üzerine abandı, şimdi öyle kocamandı ki, yukarı kıvrık boynunun üstündeki kafası Atreju’ya tepeden bakıyordu. Yakut kırmızısı gözyuvarlarını döndürdü, neşesinden ardına kadar açılmış ağzından dilini dışarı uzattı ve madeni bir sesle çın çın öttü: “Atreju, dostum ve efendim! Sonunda dönmüş olman ne iyi! Umudumuzu neredeyse kesmiştik – yani iki münzevi, ben değil!”

Adı : Bitmeyecek Öykü
Yazar : Michael Ende
Baskı Tarihi : 2013
Sayfa Sayısı : 513
Kitabın Türü : Edebiyat, Hikaye ve Roman
Orijinal Adı : Die Unendliche Geschichte
Dil: Türkçe
Yayınevi: Kabalcı Yayınevi

Bitmeyecek Öykü PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bitmeyecek Öykü PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR
EPUB KİTAP İNDİR

SİTEMİZE DESTEK OLMAK İÇİN YEDEK LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ

YEDEK LİNK