Biz Tanışmadan Önce PDF ve EPUB İndir

tarafından
112
Biz Tanışmadan Önce PDF ve EPUB İndir

Biz Tanışmadan Önce PDF ve EPUB İndir kitabı 2016 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 344 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, Edebiyat ve Roman  kategorilerine girmektedir.Kitabın Lucie Whitehouse´dır. Biz Tanışmadan Önce kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 28,81 TL´dir.

Biz Tanışmadan Önce konusu ve kısa bir özet

En tehlikeli yalanları en yakınlarınız söyler… Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı mükemmel bir evlilik ve katiyen ortaya çıkmaması şart olan korkunç bir sır…

Hannah, New York’ta reklamcılık yaparak hayatını kazanan başarılı, Müstakil bir kadındır ve bekâr kalmaya kararlıdır. ama zeki, çekici ve yakışıklı Mark’la tanışınca fikirleri değişmeye başlar. Birkaç ay içinde evlenirler ve Hannah işinden ayrılarak Mark’la beraber yaşamak için Londra’ya gider. Yaşamında ki bu değişimden oldukça memnundur.Londra´´da ki güzel bir evde yaşıyorlar ve kocası onu çok seviyordur.ama Mark bir gün bir Amel seyahatine Menfaat ve Hannah’nın beklediği zamanda daireye dönmez.

Adı : Biz Tanışmadan Önce
Yazar : Lucie Whitehouse
Baskı Tarihi : 2016
Sayfa Sayısı : 344
Kitabın Türü : Aşk, Edebiyat ve Roman
Orijinal Adı : Before We Met
Dil: Türkçe
Yayınevi: Pegasus Yayınları

Biz Tanışmadan Önce PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Biz Tanışmadan Önce PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR