Bizans’ın Gizli Tarihi PDF İndir

tarafından
113
Bizans’ın Gizli Tarihi PDF İndir

Bizans’ın Gizli Tarihi PDF İndir kitabı 2017 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 160 sayfadan oluşmaktadır. Tarih kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Prokopius´dır. Bizans’ın Gizli Tarihi kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 10,95 TL´dir.

Bizans’ın Gizli Tarihi konusu ve kısa bir özet

“Prokopios’un çizdiği Bizans toplum yaşamı kavgalarla, gaddarlıkla, parti çatışmalarıyla, işkencelerle, baskılarla örülü. Neredeyse kokuşmuş bir ortam. Tarih kitaplarında “Büyük” diye anılan İustinianos, Gizli Tarih’te para düskünü, hain, sefil, yasaları çiğneyen ve keyfine göre uygulayan kanlı bir despot olarak tanımlanıyor. Vandallara, Gotlara ve Perslere karşı yapılan savaşlarda Bizans ordusunu zaferlere kavuşturan General Belisarios ise eşine tutkun, onun sözünden çıkmayan, zayıf bir erkek olarak anlatılıyor. Prokopios’a bakılırsa o çağda Bizans çürümekte, kadınlar kocalarını aldatmakta, parayla her şey satın alınmakta, insanlar başlarına gelen felaketler karşısında ne yapacağını şaşırmış durumdalar. Yazar, casus sürülerinden ve jurnalcilerden korktuğu için kitabını gizli yazdığını ayrıca belirtiyor. Burada Theodora da bir çeşit fahişe, büyücü ve karanlık bir kadın olarak karşımıza çıkıyor.”

Adı : Bizans’ın Gizli Tarihi
Yazar : Prokopius
Baskı Tarihi : 2017
Sayfa Sayısı : 160
Kitabın Türü : Tarih
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

Bizans’ın Gizli Tarihi PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bizans’ın Gizli Tarihi PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR
YEDEK LİNK