Bize Çıkan Yollar PDF ve EPUB İndir

tarafından
144
Bize Çıkan Yollar PDF ve EPUB İndir

Bize Çıkan Yollar PDF ve EPUB İndir kitabı 2017 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 304 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, Edebiyat ve Roman  kategorilerine girmektedir.Kitabın Rachel Cohn´dır. Bize Çıkan Yollar kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 36,04 TL´dir.

Bize Çıkan Yollar konusu ve kısa bir özet

Kitabın ismi çok hoş değil mi? Benim ilk olarak ismi sonra ise yazarı dikkatimi çekti. Hergün kitabının yazarı olan David Levithan severek okurum. O kitabı okuyanlar da bilirlerdi yazarın Enteresan bir tarzı Mevcut, Bilhassa konu bulma ile alakadar baya başarılı. başka yazarı tanımıyorum, galiba çevrilmiş bir kitabı yok. İki yazar olmasından tahmin etmişsinizdir ki kitabı iki şahıs anlatıyor; Dash ve Lily. Kitabın en sevdiğim yönlerinden biri buydu galiba bu yüzden kişiler değiştikçe imla tarzları da değişmişti. Karakterleri henüz iyi yansıttıklarını düşündüm bu yüzden.

Adı : Bize Çıkan Yollar
Yazar : Rachel Cohn
Baskı Tarihi : 2017
Sayfa Sayısı : 304
Kitabın Türü : Aşk, Edebiyat ve Roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Pegasus Yayınları

Bize Çıkan Yollar PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bize Çıkan Yollar PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR