Boranın Kitabı PDF İndir

tarafından
182
Boranın Kitabı PDF İndir

Boranın Kitabı PDF İndir kitabı 2019 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 304 sayfadan oluşmaktadır.Kitabın yazarı ise Ayşe Kulin´dir.

Boranın Kitabı

Boranın Kitabı PDF İndir özet, Beni ayakta tutan sadece umuttu ! Ya recep sonraki durakta aynu otobüse biniverirse umudu ya da bu otobüsün içindeyse, mesela ön tarafa doğru bir yerde, pencere kenarında oturuyorsa umudu ! Sırf bu yüzden, insanları ittire kaktıra, kimseyi gözden kaçırmadan öne ilerledim.Yoktu!

İçimde çekilmeye başladı.Yere düşmüyorsam ellerimle yukardan sarkan tutacaklara sıkı asıldığım içinde.Son bir gayretle kapının yanındaki koltuğun önüne geldiğimde, otobüs ışıkta zırrık diye durdu, şişman bir kadın inmek için biraz zorlukla kalktı yerinden, ben kalabalığın arasından bir yılan gibi süzülüp kadının boşalttığı yere aktım adeta.

Koltuğuna yığıldığım anda, işte bu iyi bir işaret diye geçirdim içinden ! Allah, bana ayakta bayılıvermeyeyim diye yardımcı oluyorsa Recep´i bulmama da yardım edecekti ! Mutlaka edecekti.Gözlerimi kapadım, başımı geriye yasladım, yaşlılara yer vermediğim için söylenenleri duymamazlığı gelerek, hem dinlendim biraz hem de içinde filiz veren umudu daha da yeşerttim.

Boranın Kitabı İNDİR

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR