Bu Patika Nereye Çıkar ? Pdf indir

tarafından
27
Bu Patika Nereye Çıkar ? Pdf indir

 

“Bu Patika Nereye Çıkar ?” isimli kitap 152 sayfadan oluşmaktadır ; Tuğba Coşkuner tarafından kaleme alınmıştır. CEZVE KİTAP tarafından 29.12.2020 tarihinde yayımlanmıştır.
“Bu Patika Nereye Çıkar ?” kitabın özetini okuyabilir, “Bu Patika Nereye Çıkar ?” kitabı pdf, epub olarak indirebilirsiniz. “Bu Patika Nereye Çıkar ?” kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
“Bu Patika Nereye Çıkar ?” kitabını ücretsiz indirebilirsiniz

Kırıntılarını yakaladığım hikâyelerin peşine düşmek, arkalarından koşmak, benzer olayları yaşamış kişilerle konuşmak, o konuşmaları yapabilmek için bir sürü kişiyi aracı kılmak ve hiç bilmediğim yerlere seyâhat etmek, kolay kolay bulunmayan kaynakları edinmek, anlamadığım dilleri çözmeye çalışmak, eve perîşan bir hâlde gelmek ve nihâyetinde topladığım her şeyi masama yayıp onları, onlara has bir kurguda bir araya getirip birbirine yoldaş kılmak zor bir serüvendi. Hatta ilk başta cesâret edemediğim, yazmayı devâmlı ertelediğim ama bir süre sonra yazmadığım için rahatsızlık hissetmeye başladığım ve yazdıktan sonra da müptelâsı olduğum bir serüven. Savaşlar, soykırımlar, göçler, hastalıklar, kadınlar ve çocuklar hakkındaki bu hikâyeler ve kahramanları artık size emânet. Okuduklarınızın hepsi gerçek de olabilir, hiçbiri yaşanmamış da olabilir. Belki hem yaşanmıştır hem de yaşanmamıştır, kim bilebilir ki?