Buz İkizler PDF ve EPUB İndir

tarafından
113
Buz İkizler PDF ve EPUB İndir

Buz İkizler PDF ve EPUB İndir kitabı 2016 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 398 sayfadan oluşmaktadır.Edebiyat, korku, gerilim ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı S. K. Tremayne´dır. Buz İkizler kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 27,75 TL´dir.

Buz İkizler konusu ve kısa bir özet

Adındanda anlaşıldığı gibi buz mavisi gözlere ve buz sarısı rengi saçlara sahip 7 yaşında iki hatun çoğuğu. Bir gün bir ilçe oluyor ve ikizlerden biri balkondan düşerek ölüyor. Bu ölümden sonra aile büyükannelerinden kalan bir adanın içindeki harabe eve taşınırlar ve orayı onarıp tamir ederler ama hayattaki ikiz hüviyet karışıklığı mı yaşıyor yoksa hiçbir şekilde birbirlerinden ayırt edilemeyen Biricik yumurta ikizlerini karıştırmışlar mıydı? Böyle bir hatayı harbiden yapmış olabilirler mi? Ve ailenin sakladıkları sırları neydi? Tüm bunların cevabı kitapta ☺ merakta bırakan bir kitap tavsiye ederim.

Adı : Buz İkizler
Yazar : S. K. Tremayne
Baskı Tarihi : 2016
Sayfa Sayısı : 398
Kitabın Türü : Edebiyat, korku, gerilim, roman
Orijinal Adı : The Ice Twins
Dil: Türkçe
Yayınevi: Okuyan Us Yayınları

Buz İkizler PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Buz İkizler PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR