Buzdaki Kız PDF İndir

tarafından
194
Buzdaki Kız PDF İndir

Buzdaki Kız PDF İndir kitabı 2016 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 416 sayfadan oluşmaktadır.Korku, Gerilim, edebiyat, roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Robert Bryndza´dır. Buzdaki Kız kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 14,90 TL´dir.

Buzdaki Kız konusu ve kısa bir özet

Güney Londra da ki bir parkta genç bir adam, buz tabakasının hemen altında bir kadın cesedi bulmuş ve hemen polislere haber vermişti.Polisler ile beraber gelen dedektif Erika Foster bu cinayeti aydınlığa kavuşturacaktı.

Buzdaki kadının bu sırrını araştırdıkça, katil de ona yaklaşıyordu.Erika bir önceki işinde hata yapmıştı ve koçasıda o yüzden ölmüştü.Kariyeri sallantıda olan Erika için bu iş ölüm kalım işiydi.

Adı : Buzdaki Kız
Yazar : Robert Bryndza
Baskı Tarihi : 2016
Sayfa Sayısı : 416
Kitabın Türü : Korku, Gerilim, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : The Girl In The Ice (DCI Erika Foster, #1)
Dil: Türkçe
Yayınevi: Yabancı Yayınları

Buzdaki Kız PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Buzdaki Kız PDF İndirme Linkleri

TIKLA İNDİR