Cahillikler Kitabı 3 PDF İndir

tarafından
109
Cahillikler Kitabı 3 PDF İndir

Cahillikler Kitabı 3 PDF İndir kitabı 2009 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 256 sayfadan oluşmaktadır.Sağlık kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Werner Bartens´dır.

Cahillikler Kitabı 3 konusu ve kısa bir özet

Kulaktan dolma bilgilerle ya da aslı olmayan haberler ile aklımızı bulandıran sağlık ile ilgili sorunların bilimsel gerçeklerini öğrenmek ister misiniz ? Doğru bildiğimizi sandığımız sağlıkla ilgili problemlerin gerçekleri bu kitapta yer alıyor.

Sakız midemize yapışır mı ? Saç boyaları kansere sebep olabilir mi ? G- noktası gerçekten varmıdır ? Daha az yiyen daha uzun yaşayabilir mi gibi soruların cevaplarını bu kitapta bulabilirsiniz.Bizde sağlık ile ilgili kitaptan bulduğumuz birkaç bilgiyi burada paylaşalım.

Fazla kahve içenler kalp krizi geçirme ihtimalleri düşüktür.

Gözlerimizde ki çapakların büyük sebebi gözlerimizin kurumasıdır.

Siğillerin okunduğunda geçmesi doğrudur.Sadece Müslümanlık dininde değil diğer dinlerde de bazı sözler okunduğunda geçiyor.

Donmuş gıdalar çözüldüğünde tekrar dondurulabilir ve hiçbir sakıncası yoktur.

Kitabın Adı Cahillikler Kitabı 3
Yazar : Werner Bartens
Baskı Tarihi : Ekim 2019
Sayfa Sayısı : 256
Kitabın Türü : Sağlık
Dil : Türkçe
Yayın Evi : NTV Yayınları
Ülke : Türkiye

Cahillikler Kitabı 3 PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Cahillikler Kitabı 3 PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR