Cazibenin Efendisi PDF İndir

tarafından
162
Cazibenin Efendisi PDF İndir

Cazibenin Efendisi pdf indir kitabınnı yazarı Kinley MacGregor´dır.Kitap 2015 yılında basılmıştır ve 344 sayfadan oluşmaktadır.Cazibenin Efendisi pdf kitabını pdf formatında ücretsiz indirebilirsiniz.

  • Adı:Cazibenin Efendisi
  • Yazar:Kinley MacGregor, Nil Bosna (Çevirmen)
  • Alt başlık:Brotherhood/MacAllister Serisi 2
  • Baskı tarihi:Kasım 2015
  • Sayfa sayısı:344

Kinley MacGregor – Cazibenin Efendisi Kitabı Ön Okuma

İkisinin de pişman olacağı bir şey söylemeden önce, Braden konuyu değiştirmeye çalıştı. “Bana tam anlamıyla sadık olacak bir kadın bulabilsem karşılığında kesinlikle sadık olacağım hiç aklına gelmedi mi? Bu dünyada benim le ilgilenen ve benden kendisini memnun etmem için asla mantıksız şeyler yapmamı istemeyen bir kadın bulmak isterdim.

Benim yatağımdan çıkınca başını döndüren bir sonraki erkeğe gitmeyen bir kadın isterdim.” Ma^çic dalga geçti. “Bunda biraz ironi var.” Sanki Bra-
dcn’ııı söylediklerine inanamıyorınıış gibi kuşkulu görünüyordu. “Ymi sen kendini gerçekten tek bir kadınla sınırlar miydin?” “Evet. Sence ben bir eşim ve çocuklarım olsun istemez miydim? Bunun için çok şey verirdim ama güzel bir kadın tarafından kendimi aptal yerine koydurmam.

Abım Kieran kendisiyle yetinmeyen, aynı zamanda Ewan’a da sahip olmak isteyen dönek bir kadın yüzünden kendi canına kıydı. Ve sevdikleri kadın, ailemizi parçalayıp Kieran’ın ölümüne sebep olduktan sonra, ilk fırsatta Ewan’ı da terk edip zengin bir adamla gitti. Pazar ayininde uyuyor olman ihtimaline karşılık, kadınlar tüm kötülüklerin köküdür.”

Braden, Maggie’nin yüzündeki ifadeden kendisini boğazlamaya bayılacağını söyleyebilirdi, ama itibarı nedeniyle sadece ters ters bakmakla yetindi. “Eğer senin gibi erkekler cehennemin ateşli yollarına sürüklemezse kadınlar asla kötü olmaz.” İşte, şimdi kan beynine sıçramıştı. Maggie tüm sııçıı nasıl olur da kendi cinsine yüklemeye cüret ederdi! Bunun için sadece erkekleri suçlayamazsın.