Cehennem Taşı PDF İndir

tarafından
114
Cehennem Taşı PDF İndir

Cehennem Taşı PDF İndir kitabı 2011 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 368 sayfadan oluşmaktadır.Fantastik kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Elle Jasper´dır.

Cehennem Taşı konusu ve kısa bir özet

Geceden Korkmamızın Bir Nedeni Var…

Savannah’nın en alışılmadık dövme sanatçısı, Riley Poe için yeraltı dünyası bir hayli tanıdık. Çünkü her gün o uçurumun tam kenarında yaşıyor ve çalışıyor. Şimdi ise neredeyse aşağı atlamak üzere.

Riley, erkek kardeşi yüzlerce yıllık günahkâr bir vampir tarikatı tarafından ele geçirildiğinde gölgeler ve kandan bir dünya ile orada var olanları keşfeder.

İşbirlikçisi ise Eli Dupre adında yakışıklı bir vampirdir. Eli Riley’nin güzelliğinden de en az onun eşsiz kanı kadar etkilenmiştir. Daha da kötüsü Riley’nin kanını çekici bulan sadece Eli değil, başkaları da var.

Riley, erkek kardeşini mutlak ölümsüzlükten kurtarmak için hayal bile edemeyeceği tehlikelerle, kana susamış acımasız düşmanlarla, sonu gelmeyen ve karşısına çıkan herşeyi silip süperen şeytani bir açlıkla yüzleşmek zorunda.

Kitabın Adı Cehennem Taşı
Yazar : Elle Jasper
Baskı Tarihi : 2011
Sayfa Sayısı : 368
Kitabın Türü : fantastik
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Olimpos Yayınları
Ülke : Türkiye

Cehennem Taşı  PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Cehennem Taşı PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR