Cellat Çabuk Gel PDF İndir

tarafından
68
Cellat Çabuk Gel PDF İndir

Cellat Çabuk Gel PDF İndir kitabı 1971 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 82 sayfadan oluşmaktadır.Kitabın yazarı ise Mickey Spillane´dir.

Cellat Çabuk Gel ÖZET

Cellat Çabuk Gel PDF İndir, Saat 24 … Tam gece yarısı. Otomobilimin farları koyu karanlığı ok gibi yarıyor. Bostondan geliyorum.Ağzıma almış olduğum sigaranın dumanını şekilli şekilli çıkarırken, dudaklarımdan da amerikan şarkısı mırıldanıyorum.Daha sonra direksiyona iyice hakim olup koltuğuma rahatça yerleşiyor ve tatlı hayaller kurmaya başlıyorum.

İlkönce aklıma Yelda geliyor. Bir uylık zaman zarfında görmedim onu. Ned’i de öyle. İnsan sevdiklerini uzun zaman görmeyince kendisinde bayağı bir eksiklik hissediyor. Böyle dü­şündükçe de arabanın hızını arttırıyor, sabırsızlığımı tatmin etmeye çalışıyorum.

Bu arada içeriye bir ışık huzmesinin girip çıktığının farkına varıyorum. Dikiz aynasına bir göz atınca tahminimin doğru olduğunu, bu ışığın arkadaki arabanın farmdan geldiğini anlıyorum. Ama gene benim gibi bir insanın daima tetikte olması lfızım geldiğini diiünüyor ve ihtiyaç tedbiri almayı unutmuyorum.

Arabanın hızını kesiyorum. Şimdi gözüm arkada … Arkadakinin de hızını düşürdüğünü görünce tahminimin hemen hemen doğru olduğunu anlıyorum. Fakat bu kati bir delil değil.

Bir defa daha denemek lfızım. Sürati en son haddine çıkarıyorum. Tamam yanılmamışım. Yaklaşıyor araba.Takip edildiğimi anladım ama maksatları ne olabilir bunların. Şimdi yaklaşıyorum, iyice geri geri gidip. Ama yaklaşmaz olsaydım, çok kötü bir manzara var arkada. İki kişi bunlar.

Yandex Tıkla indir
Google Drive Tıkla İndir