Cinda Williams Chima – Savaşçı Varis PDF İndir

tarafından
198
Cinda Williams Chima – Savaşçı Varis PDF İndir

Savaşçı Varis PDF İndir 2016 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 416 sayfadan oluşmaktadır.Kitabın yazarı ise Cinda Williams Chima´dır.

Savaşçı Varis Kitap

Savaşçı Varis PDF İndir, Odun dumanının ve güllerin kokusu, genç adamı bir daha asla eskisi gibi olamayacak olan çocukluğuna götürürdü. Güller, genç adamın ömrünün onuncu yazında o ve ailesi için çıkagelmişlerdi. O günlerde Lee narin yapılıydı.

Halbuki babası, onun büyük elleri ve ayaklan yüzünden büyüdüğünde uzun boylu ve geniş omuzlu olacağını tahmin etmişti. Dört kardeşten en küçüğü olan Lee biraz şımartılmıştı, Büyücü cevherinin sözde işaretlerini sadece o sergileyebiliyordu.

Anne ve babası onun bir günlük işi iki günde bitirmesinden şikâyet ederdi. Tam olarak tembel değildi fakat oldukça verimsiz bir çocuktu. Kaçarak geçirdikleri bir ayın ardından geri dönmüşlerdi, bunun üzerindense sadece on beş gün geçmişti.

Geri dönmeleri bir hataydı. Lee bunu sonradan anlamıştı ancak babası, ekin mevsiminde tarlasından fazla uzak kalmayı göze alamayacak bir çiftçiydi. Ayrıca Güllerin önceki saldırılan gelişigüzel gerçekleşmişti. Onlar nehir kenanndaki köyü arar, ücra köşelerdeki tarlalan kolaçan ettikten sonra en az bir sene boyunca ortadan kaybolurlardı.

Savaşçı Varis İNDİR

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR