Cinsel Zorbalık PDF İndir

tarafından
69
Cinsel Zorbalık PDF İndir

Cinsel Zorbalık PDF İndir kitabı 1984 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 530 sayfadan oluşmaktadır. Araştırma  kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Susan Brownmiller´dır. Cinsel Zorbalık kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 30,30 TL´dir.

Cinsel Zorbalık konusu ve kısa bir özet

Bu kitabı yazarken bana en sık sorulan soru kısa, doğrudan ve rahatsız ediciydi : •Hiç ırzına geçildi mi?• Yanıtım aynı ölçüde açıktı: ·Hayır.• Birçok yerde birçok kez yinelenen bu konuşma ne soruyu soranı ne de beni doyurmaktan uzaktı. Bu konuyu düşününce beni sorguya çekenlerin değişik dürtülerden yola çıkarak davrandıklarını anladım. Kimileri için iki yöne çekilebilen bir kimlik yoklaması olduğuna karar verdim .

Bir kriminolog ya da ırza geçme kurbanı değilsen. sen de kim oluyorsun? (İlginç bir konunun peşindeki bir yazar olmam neden yeterli sayılmıyordu, anlamıyordum.> Başkaları açısından, sorunun gerisinde garip bir düşünce sapması yatmasından kuşkulanıyordum. Irza geçme konusUilda yazmaya kalkışan bir kadının kişisel bir nedeni, büyük bir sırrı, geçmişinde gerçek ya da düş ürünü bir ırzına geçilme deneyimi, eskiden kalma bir bunalımı, bir saplantısı, onu sürekli biçimde etkisi altında tutan ya da bunu tüm dünyaya açıklama isteğini içine sokan Kötü Bir Deneyimi olmalıyd,ı.

Düş kırıklığına uğratıcı olacak ama yine de ·Hayır• demek zorundayım. Şurada burada sarkıntılık edilmiş olabilir ama hiç ırzıma geçilmedi. Ama yine de ırza geçme konusunda bir kitap yazmam gerektiğini duyduğum bir an geldi ve yaşamımda hiçbir tasarıda olmadığı ölçüde büyük bir direnç ve amansız bir yöntemsel çalışmayla bu işe giriştim.

Adı : Cinsel Zorbalık
Yazar : Susan Brownmiller
Baskı Tarihi : 1984
Sayfa Sayısı : 530
Kitabın Türü : Araştırma
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Cep Kitapları

Cinsel Zorbalık PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Cinsel Zorbalık PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR