Çırılçıplak Aşk PDF ve EPUB İndir

tarafından
121
Çırılçıplak Aşk PDF ve EPUB İndir

Çırılçıplak Aşk PDF ve EPUB İndir kitabı 2018 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 304 sayfadan oluşmaktadır.Kişisel Gelişim  kategorilerine girmektedir.Kitabın Aret Vartanyan´dır. Çırılçıplak Aşk kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 16,67 TL´dir.

Çırılçıplak Aşk konusu ve kısa bir özet

Şahsi gelişim bir süreçtir. Bireyin Ana rahminden çıkıp ölene kadar ismim adım yürüdüğü yoldur. Kitaplarla okuyarak tamamlanacak bir esna değildir. Fiziksel , tinsel , sosyo-kültürel doygunluk gerektirir. Bu da ancak yaşayarak , gelişimsel evreleri sıhhatli atlatarak elde edilir. başka türlü şahsi gelişim kitaplarıyla yaptığımız yegane şey temeli olmayan binaya kat çıkmaktır.

Bir temele dayandırılmadan şahsi gelişim ismi altında ortaya çıkan kitaplara çok Çok sıcak baktığım söylenemez. Herkesin anıları , deneyimleri , yaşadıkları bizzat şahsi gelişiminin bir parçasıdır.

Peki ben sebep bu kitabı okudum o vakit ?

Adı : Çırılçıplak Aşk
Yazar : Aret Vartanyan
Baskı Tarihi : 2018
Sayfa Sayısı : 304
Kitabın Türü : Kişisel Gelişim
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: A7 Kitap

Çırılçıplak Aşk PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Çırılçıplak Aşk PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR