Çirkin Güzel PDF İndir

tarafından
368
Çirkin Güzel PDF İndir

Çirkin Güzel PDF İndir kitabı 2014 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 467 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Aslıhan Akagöz´dır. Çirkin Güzel kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 15.89 TL´dir.

Çirkin Güzel konusu ve kısa bir özet

Benden bir tavsiye, bu kitabı aşırı duygusal bir zamanınızda okumayın; ters halde benim gibi bir noktadan sonra ağlamadan okumanız olası olmaz…

Kitap çok güzeldi, Wattpad’de yayınlandığı vakit da okumuştum ancak kitap olarak okumanın keyfi de çok başkaydı. Her okuduğumda da duygulanırım.

Kitabın kurgusu harbiden değişiklik. Ve önyargılara çok Aleni. başka bir deyişle Çağrı’nın yaptıkları hiç doğru değildi. Ancak zamanla sebep yaptığını öğrenince Adalet verebiliyorsunuz -bu tabi ki yaptıklarının yanlış olduğunu katiyen değiştirmez.

Yazar asıl hikayenin yarısını bu kitapta başka yarısını da ikinci kitapta vermiş. Ve ben ikinci kitaba Derhal başlamak istiyorum! hoş, akıcı, sıkmayan kitaplardan birisi. Ve çok fazla okumaktan katiyen bıkmayacağım bir kitap!

Adı : Çirkin Güzel
Yazar : Aslıhan Akagöz
Baskı Tarihi : 2014
Sayfa Sayısı : 467
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Optimum Kitap

Çirkin Güzel PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Çirkin Güzel PDF İndirme Linkleri