Çocuklar İçin Ayet Ayet Allah Sevgisi Pdf indir oku

Çocuklar İçin Ayet Ayet Allah Sevgisi Pdf indir oku

 

“Çocuklar İçin Ayet Ayet Allah Sevgisi” isimli kitap 56 sayfadan oluşmaktadır ; Hatice Kübra Tongar tarafından kaleme alınmıştır. HAYY KİTAP tarafından 26.07.2021 tarihinde yayımlanmıştır.
“Çocuklar İçin Ayet Ayet Allah Sevgisi” kitabın özetini okuyabilir, “Çocuklar İçin Ayet Ayet Allah Sevgisi” kitabı pdf, epub olarak indirebilirsiniz. “Çocuklar İçin Ayet Ayet Allah Sevgisi” kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
“Çocuklar İçin Ayet Ayet Allah Sevgisi” kitabını ücretsiz indirebilirsiniz

Hazırsan yelkenlerini aç bakalım!
Kur’an-ı Kerim’in sayfalarında ayet denizine açılıyoruuuz!
 
 
Sana bir mektuptan bahsedeceğim. Güzel Rabbimizin bize gönderdiği çok özel bir mektuptan… Bu mektubun adı “Kur’an-ı Kerim”.
Peki neler yazıyor bu mektupta?
Allah’ın bizi çok sevdiği, yoktan var edip şahane bir sistemle yarattığı ve bize çeşit çeşit nimetler verdiği yazıyor.
Hep iyi olmamızı istediği, bizimle sürekli alakadar olup yol gösterdiği, kötülüklerden koruyup hep yanımızda olduğu anlatılıyor.
İsteklerimize cevap verdiği, hatta istediğimiz şeylerden çok daha güzelleriyle bizi sevindirdiği, bizi şefkat ve merhametiyle kuşattığı bildiriliyor bu mektupta.
Bu mektup nasıl mı oluştu?
Harfler yan yana geldi, ayetler oluştu, her bir ayet bu kitabın sayfalarına koştu. Okuyan çocukların kalbi ferahladı, zihni açıldı, içine bol miktarda sevinç ve neşe doldu.
Hazırsan yelkenlerini aç bakalım! Kur’an-ı Kerim’in sayfalarında ayet denizine açılıyoruuuz!

Çocuklar İçin Ayet Ayet Allah Sevgisi Pdf indir oku (yandex) indir