Çocukluğun Sonu PDF İndir

tarafından
163
Çocukluğun Sonu PDF İndir

Çocukluğun Sonu PDF İndir kitabı 2015 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 256 sayfadan oluşmaktadır.Bilim kurgu, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Arthur C. Clarke´dır.

Çocukluğun Sonu konusu ve kısa bir özet

Bilim Kurgu yazaru olan Arthur C. Clarke`nin yazmış olduğu bu kitap daha önceki yıllarda dizi haline getirilip televizyonlarda izletilmiştir.Bu eser insanlık tarihinin geleceği hakkında bilgiler içeren ve özgün bir şekilde anlatan bir kitaptır.

Üzerinde yaşadığımız Dünya`nın kaderini ve geleceğini belirleyecek bu kitap, bir uzaylı istilası veya farklı bir yok oluş ile bizleri ters köşe yapacaktır.Dünya da bu kitap hakkında söylenecek farklı bir söze gerek yok, tarihe kalın harflerle geçen muhteşem bir bilim kurgu kitabıdır.

Kitabın Adı Çocukluğun Sonu
Yazar : Arthur C. Clarke
Baskı Tarihi : Aralık 2015
Sayfa Sayısı : 256
Kitabın Türü : Bilim kurgu, edebiyat ve roman
Dil : Türkçe
Yayın Evi : İthaki Yayınları
Ülke : Türkiye

Çocukluğun Sonu PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Çocukluğun Sonu PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR