Çöl Çiçeği PDF ve EPUB İndir

tarafından
108
Çöl Çiçeği PDF ve EPUB İndir

Çöl Çiçeği PDF ve EPUB İndir kitabı 2010 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 224 sayfadan oluşmaktadır.Edebiyat, aşk ve Roman  kategorilerine girmektedir.Kitabın Iris Johansen ´dır . Çöl Çiçeği kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 14,25 TL´dir.

Çöl Çiçeği konusu ve kısa bir özet

Beni arama. Hazır olduğumda döneceğim.

Bunlar, Pandora Madchen’ın kaçarken ardında bıraktığı satırlardı.
Hayat önüne bambaşka fırsatlar çıkarıp onu farklı yollara sürüklese de o, yıllar sonra çöle, Sedikhan’a, âşık olduğu adama dönmeye artık hazırdır. Şeyh Philip El Kabbar, gücü tüm dünyaya uzanan bir işadamı olmasına rağmen yıllar boyu Pandora’dan bir haber alamamıştır. Pandora dönmüştür çünkü artık oyunun kuralları değişmeli, aşk yepyeni bir boyut kazanmalıdır. Kazanmanın kaybetmek, kaybetmeninse sevmek olduğu bu oyunun sonunda aşk kazanmalıdır.

New York Times çoksatarı yazarları Iris Johansen’dan, okunmaya değer bir aşk hikâyesi…
Bir kadının kalpten hissettiği ve istediği sürece, imkânsızlıkların ortadan kalkacağını bir kez daha hatırlatan bir öykü,
Karşı konulamaz, yakışıklı bir adam ve egzotik bir mekân…
Size de bu aşka şahitlik etmelisiniz.

Adı : Çöl Çiçeği
Yazar : Iris Johansen
Baskı Tarihi : 2010
Sayfa Sayısı : 224
Kitabın Türü : Edebiyat, aşk ve Roman
Orijinal Adı : And The Desert Blooms
Dil: Türkçe
Yayınevi: İlyada Yayınevi

Çöl Çiçeği PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Çöl Çiçeği PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR