Dalgalar PDF ve EPUB İndir

tarafından
112
Dalgalar PDF ve EPUB İndir

Dalgalar PDF ve EPUB İndir kitabı 2017 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 352 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Claire Wallis´dır. Dalgalar kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 24,05 TL´dir.

Dalgalar konusu ve kısa bir özet

Kitap okumaya bir müddet fasıla verdikten sonra kitap indirdiğim siteye girdiğimde bu kitabı gördüm . hem de kelimenin tam manasıyla çığlık çığlığa yeniyetme bir genç hatun gibi . Okumaya başlar başlamaz konunun giriş kısmı ve yazarın konuyu güzel yazması gibi henüz da uzayacak olan bu liste nedeniyle heyecanlandım zati ilk kitabı bitirdiğimde Daimi olayları ve karakteri düşündüm durdum ki ikinci kitabı beklerken unutmayayım diye -evet kulağa biraz psikopatça geliyor şimdi :)) – gerçi kitaba başlayınca ilk sayfalarda umumi bir tekrar oldu gibi benim için.

Kitabın konusu için siz ne söylemek isterseniz söyleyin benim içim buz tuttu ve çok gerildim -kendi ölçütlerime göre siz ne derseniz deyin- . Kitaptaki psikolojik unsurlar, bir çoçuğun yaşadığı olaylar karşısında yetişkin olduğunda tavırlarının ve davranışlarının nedeni olabileceğinin altını çizdi benim için tekrar. Grinin Elli tonu kitabını okuyanlar bilir konuları erotizme bağlamaması da ayrı güzelliklerinden bir tanesi.

Ebeveyn olmak Veyahut çocuk sahibi olabilmek herkesin elinin altında olan kolay bir vasıf değil – ki ne kadarını benim gözümden görebilip Adalet verebilirsiniz bilemem- adlı bu kitabı sırf bu açıdan tavsiye edebilirim . Keyifli okumalar.

Adı : Dalgalar
Yazar : Claire Wallis
Baskı Tarihi : 2017
Sayfa Sayısı : 352
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : Pull
Dil: Türkçe
Yayınevi: Yabancı Yayınevi

Dalgalar PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Dalgalar PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR