Dantenin Son Oyunu PDF İndir

tarafından
154
Dantenin Son Oyunu PDF İndir

Dantenin Son Oyunu PDF İndir kitabı 206 sayfadan oluşmaktadır.Kitabın yazarı ise Day Leclaire´dir.Kitabı ücretsiz olarak indirip okuyabilirsiniz.

Dantenin Son Oyunu Kitap

Dantenin Son Oyunu PDF İndir özet, İki saat sonra kiralık araba geldiğinde Luc gerekli evrakları imzaladı.Otelin sahibi bir gece daha kalıp kalmayacaklarını öğrenmek istedi.Luc Tea´ya baktı.Tea durakladı. ” Eski fabrika müdürünü bulup görüşmenin ne kadar süreceğini bilmiyorum.Erken dönüp Connie´nin söylediği yerlere uğramadığımı öğrenmesini sitemem “

Bu gece fırtına bekleniyor.O havada dışarıda olmak istemezsiniz.Sabaha fırtına dinmiş olur.dedi otelin sahibi.Tea kararlı bir tavırla başını salladı.Ozaman bir gece daha kalalım.Cuma´ya kadar bu oda boş.Sizi burada görmekten memnun oluruz. dedi otelin sahibi kadın.

Bir gece sanırım yeterli olacaktır.Tea bunu söylerken Luc´a baktı.Bakışında eğer Luc istese orada bir hafta daha kalabileceğini söyleyen bir ifade vardı.Luc bunun karşısında umursamaz göründü.Tra iç geçirdi.Ofiste çok işim var.Üstelik arabamı yenimem gerekecek.

Luc onun masraflarla uğraşmasını sitemiyordu.” Ben o konuda yardımcı olurum ” ” Buna gerek yok ” dedi Tea kibarca. ” Kazaya benim sebep olduğum düşünülürse yapabileceğimin en iyisi bu ” Tea buna cevap vermeyip motelin sahibine Polk´a nasıl gidebileceğini sordu.

Dantenin Son Oyunu İNDİR

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR