Deli Dolu Bir Yaz PDF İndir

tarafından
175
Deli Dolu Bir Yaz PDF İndir

Deli Dolu Bir Yaz PDF İndir kitabı 2011 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 370 sayfadan oluşmaktadır. Aşk, Edebiyat, roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Toni Blake´dır.
Deli Dolu Bir Yaz kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 12,43 TL´dir.

Deli Dolu Bir Yaz konusu ve kısa bir özet

Destiny serisiyle tanışın…

Harika bir evlat… Okulun en başarılı öğrencisi… Mükemmel bir eş…

Jenny Tolliver hayatının her döneminde iyi bir kız olmuştu ama bu ona hiçbir şey kazandırmamıştı. İşte şimdi de ilk aşkıyla yaptığı evlilik, adi bir aldatma hikayesiyle sona ermişti. Destiny, doğup büyüdüğü, göl kıyısındaki o mükemmel kasaba ona kucak açabilirdi. Orada, aklındaki bütün soruların cevaplarını aramaya başlayacak ve kendine yeni bir yol çizmeye çalışacaktı.

Destiny’de karşısına kasabanın kötü çocuğu Mick Brody’nin çıkması ise tam anlamıyla sürpriz olmuştu. İyi kızla kötü çocuk buluşmuştu. Onları bir araya getiren sır ise hem tehlikeli hem de tutkulu olayların başlangıcı gibiydi.

Deli dolu bir yaz onları bekliyordu…

Adı : Deli Dolu Bir Yaz
Yazar : Toni Blake
Baskı Tarihi : 2011
Sayfa Sayısı : 370
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : One Reckless Summer
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Nemesis Kitap

Deli Dolu Bir Yaz PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Deli Dolu Bir Yaz PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR