Delice PDF ve EPUB İndir

tarafından
79
Delice PDF ve EPUB İndir

Delice PDF ve EPUB İndir kitabı 2015 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 312 sayfadan oluşmaktadır. Aşk,edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Hande Altaylı´dır. Delice kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 18,05 TL´dir.

Delice konusu ve kısa bir özet

Rüya mı gördüm masal mi dinledim kitap mı okudum bilemedim. Kitabın bir sonu yok ama uyandığımda bir sonu vardır bende. Hiç köy hayatı görmeyen biri olarak bana şahane geldi kitap. Yakın bir tarihi anlatmış olmasına rağmen tarihin içinde gelmiş gibi hissettiriyor insana. Hani yaşlı akrabalardan yaşanmış bir olayı dinler gibi.

Yazar da biraz Yaşar Kemal, biraz Fakir Baykurt ve Yakup Kadri tadı aldım. Betimleme ve doğal anlatım çok güzeldi. Bazıları sanırım doğuştan yazar oluyor. Sonu olmayan ama okuyucunun hayal gücüne bırakılan bir son. Ben Kazım’ la Meryem’in gerçek sevgiyi buldukları için birlikte yeni bir hayata yelken açtıklarını düşündüm. Toplumda engelli insanlara ön yargı ile nasıl davranıldığı düşünülürse zor bir hayat onları bekliyor. Hadi siz de okuyup bir son yazın kendinize.

Adı : Delice
Yazar : Hande Altaylı
Baskı Tarihi : 2015
Sayfa Sayısı : 312
Kitabın Türü : Aşk, Edebiyat ve roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap

Delice PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Delice PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR
EPUB KİTAP İNDİR

SİTEMİZE DESTEK VERMEK İÇİN YEDEK LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ

YEDEK LİNK