Denek PDF İndir

tarafından
95
Denek PDF İndir

Denek PDF İndir kitabı 2015 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 464 sayfadan oluşmaktadır. Edebiyat ve Roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Robin Cook´dır. Denek kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 22,25 TL´dir.

Denek konusu ve kısa bir özet

Robin Cook’un ülkemizde yayınlanan son romanı Denek…

Kitap, Cook’un standart şablonlarından biri kullanılarak yazılmış. Ana karakter bir önceki kitap EX’den tanıdığımız Pia Grazdani. EX’de başına gelenlerden sonra kendine yeni bir hayat kurmaya çalışan Pia, tıpta nanoteknolojiyi kullanmak için çalışmalar yapan Nano isimli firmada işe başlar. Kısa bir süre sonra Nano’da başka işler döndüğünü farkeden Pia olayın gerçek yüzünü araştırmaya karar verir ve olaylar gelişir.

Dediğim gibi tıbbi anlatımlar dışında başka kitaplara olan benzer sahneleri nedeni ile sıkıcı bir kitap. Okurken sıkıldım. Ekstra bir heyecanı yok. Her zaman gibi tıbbi bir kurum çalışanı, şirkette gizli işler döndüğünü farkeder. Her nedense bunu ortaya çıkarmayı kendine görev edinir. Ana karakterin yanında muhakkak “yapma” diyen ezik bir yancısı olur falan. Benim için tek farklı yanı finali oldu. Bugüne kadar okuduğum 19 Robin Cook kitabının hepsinden farklı bir şekilde bitiyor.

Robin Cook kitapları son dört kitaptır Sayfa 6 yayınlarından çıkıyor. İlk kapakta dikkatimi çeken kapak tasarımları Ex ve bu kitapla birlikte zirve yapmış durumda. Kapakta kullanılan ana temanın küçük boyutlusunun sırtta da kullanılmasına bayılıyorum. Ancak aynı kaliteyi çeviri için söylemem imkansız. İnkılap’tan çıkan “Nöbet” ile birlikte en kötü çevrilmiş Robin Cook kitabı. Bloğumda çevirilere ayrıntılı olarak örnek vereceğim. Kimbilir belki doktor, belki de ben yaşlanıyorum. (Doktor artık 75 yaşında) Sonuç itibari ile beğenmedim. Ama yine söylüyorum kapak harika.

Adı : Denek
Yazar : Robin Cook
Baskı Tarihi : 2015
Sayfa Sayısı : 464
Kitabın Türü : Roman ve Edebiyat
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Sayfa6 Yayınları

Denek PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Denek PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR