Denizler Kadar Mavi PDF İndir

tarafından
91
Denizler Kadar Mavi PDF İndir

Denizler Kadar Mavi pdf indir kitabının yazarı Bella Andre´dir.Kitap 2016 yılında basılmıştır ve 336 sayfadan oluşmaktadır.Denizler Kadar Mavi kitabını pdf formatında hemen indirebilirsiniz.

  • Adı:Denizler Kadar Mavi
  • Yazar:Bella Andre, Aslı Güçlü (Çevirmen)
  • Alt başlık:The Sullivans Serisi 6
  • Baskı tarihi:Ekim 2016
  • Sayfa sayısı:336

Bella Andre – Denizler Kadar Mavi Kitabı Ön Okuma

“Eski kocanın senin ilkin olduğuna inanamıyorum.” Vicki onun bu konuda ne kadar kıskançlık duyduğunu görebiliyordu. Bu kendini iyi hissetmesini sağlamamalıydı, ama aksi söz konusu bile değildi. Ona alaycı bir biçimde gülümsedi. “Buna bayıldı tabii. Sanırım bu kendini bir kahraman gibi hissetmesini sağladı.

Bilirsin, ayak basılmamış topraklara adım atma hissi. Ve saçma ama onunla sonsuza dek birlikte olacağımızı düşündüm. Yirmi iki yaşındayken buna inanıyordum, ama bir noktada büyümek zorunda kaldım. Her şey değişti ve o kolay etkilenenj ünlü isimlere budalaca hayran olan kızı artık ardımda bıraktım.” Ama buna rağmen aşkta başarısız olmamayı, sorunlarının üstesinden geleceklerini umut ediyordu.

“Ben öyle değilim, Vicki. Ben o adam gibi değilim.” “Biliyorum.” Tıraşsız çenesini usulca okşayarak ona gülümsemeye çalıştı. “Seninle birlikte olmamın nedenlerinden biri de bu. Yalnızca hormonlarım yüzünden değil sana güvendiğim için.” “O zaman on beş yaşımızdan beri seninle birlikte olmak istediğimi söylediğimde de bana güven. Beni o arabadan kurtarmadan önce dahi seni istiyordum, Vicki.

Geçtiğimiz günlerde anlattığım tüm o hikâyeler, beni fark etmemen ve başka bir adam yüzünden seni kaybetmem, gerçekti.” “Bunu duymak tahmin edemeyeceğin kadar hoşuma gidiyor, fakat bu zamana dek yalnızca iki erkekle birlikte olmama rağmen, bu arzunun öte bir şeylere nadiren dönüşebileceğini anlayacak kadar çok şey gördüm.”