Dil Yönünden Fizik Felsefesi PDF İndir

tarafından
72
Dil Yönünden Fizik Felsefesi PDF İndir

Dil Yönünden Fizik Felsefesi PDF İndir kitabı 1985 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 197 sayfadan oluşmaktadır. Felsefe ve Sosyoloji kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Nermi Uygur´dır. Dil Yönünden Fizik Felsefesi kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 17,85 TL´dir.

Dil Yönünden Fizik Felsefesi konusu ve kısa bir özet

Dil Yönünden Fizik Felsefesi adını taşıyan elinizdeki özgün yapıtta, çağdaş yaşamın en vazgeçilmez dayanaklarından biri olan fizik biliminin çok boyutlu ve aydınlık bir felsefesini sunuyor. Fiziğin dil yönünden iç kuruluşunu ve kültürdeki önemli yerini derinliğine inceleyen bir kitap bu. Kitap aynı zamanda: temel düşünce evrenini dokuyan doğa, madde, deney, kuram, matematik, değer, insan, toplum ve benzeri türden bazı kuşatıcı kavramlarla dil ve fizik arasındaki nesnel bağları toplu bir bakışla gün ışığına çıkarıyor.

Adı : Dil Yönünden Fizik Felsefesi
Yazar : Nermi Uygur
Baskı Tarihi : 1985
Sayfa Sayısı : 197
Kitabın Türü : Felsefe ve Sosyoloji
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Remzi Kitabevi

Dil Yönünden Fizik Felsefesi PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Dil Yönünden Fizik Felsefesi PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR
YEDEK LİNK