Direksiyon Adam PDF İndir

tarafından
65
Direksiyon Adam PDF İndir

Direksiyon Adam PDF İndir kitabı 2009 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 264 sayfadan oluşmaktadır. Edebiyat ve Roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Duane Swierczynski´dır. Direksiyon Adam kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 25,28 TL´dir.

Direksiyon Adam konusu ve kısa bir özet

Holden Bling’in kıçındaydı. Hayır, hayır, hayır seni salak. Geride kal. İki adım geride kal. Ama artık çok geçti. Bling önündeki kapıyı açmaya kalkmadan arkasında ki büyük cam kapı kapanmıştı. Gizli alarm ötmeye başlamıştı. Ya da içerideki birileri de çalıştırmış olabilirdi. Fark etmezdi. Hem Bling hem de Holden bankanın giriş kısmına hapsolmuştu. Tabancasını tuttuğu eliyle camı yumruklamakta olan Bling’in yüzündeki ifadeyi yirmi metre öteden bile okuyabilirdiniz: Hay sokayım. Fareler gibi kapana kısılmışlardı.

Lennon vites kolunu kaydırdı, yan ve dikiz aynalarından arka tarafı kontrol ettikten sonra hareket edip sola dönerek On Yedinci Cadde’nin trafiğini tıkadı. Arkasını döndü. Mart ayında ki o ayaz ve güneşin bankada ki mermerlere vurduğu zaman ki görünen o beyaz renk göz kamaştırıcıydı.Onları bırakıp gidebilirdi. Holden bunu hak ediyordu. Bling ise başka bir hikayeydi. Bu işin kendi de bir başka hikayeydi zaten. Lennon iki parmağını boynuna bastırarak nabzını buldu. Hızla saydı. Her şey yolundaydı.

Nabzı çok yükselmemişti. Güzel.Bu tür giriş kontrol ünitelerinin içeriden kurşungeçirmez olduklarını bilecek kadar okuma yapmıştı. Salak Holden gibileri banka bu şekilde tuzağa düşürmeye başladı , Sig Sauer’lerini kaldırıp kapıyı delik deşik ederek kaçmalarını engellemiş oluyordu. Bankalar müşterilerinin vurulmasından hoşlanmazdı. Bunu engellemek için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlardı. İlk başlarda giriş kontrol üniteleri kurşungeçirmez değildi, dolayısıyla korkan banka çalışanları kendilerini kontrol edemediklerinde bankalar bir kurşun deryasına dönüşüyordu. Hatta bazı ünitelerin içinde banka personelinin kaçabilmesi için küçük delikler bile bulunuyordu.

Adı : Direksiyon Adam
Yazar : Duane Swierczynski
Baskı Tarihi : 2009
Sayfa Sayısı : 264
Kitabın Türü : Edebiyat ve Roman
Orijinal Adı : The Wheel Man
Dil: Türkçe
Yayınevi: Pegasus Yayınları

Direksiyon Adam PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Direksiyon Adam PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR
EPUB KİTAP İNDİR