Doktor Jivago PDF ve EPUB İndir

tarafından
135
Doktor Jivago PDF ve EPUB İndir

Doktor Jivago PDF ve EPUB İndir kitabı 2011 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 844 sayfadan oluşmaktadır.Edebiyat ve Roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Boris Pasternak´dır. Doktor Jivago kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 26,57 TL´dir.

Doktor Jivago konusu ve kısa bir özet

Evvela kitabı Bina Kredi Yayınları’nın 4. baskısından okudum. Çeviren şahıs Hülya Arslan adında bir çevirmen. Şimdi en Enteresan bilgiyi veriyorum: Hülya Arslan, kitabın Rusça metninden Türkçe metnine çevrilmesi için tam 5 yılını harcamış. Bir çeviri için epey uzun bir müddet ve ağırbaşlı bir emek ortaya koyduğu kitabı okurken hissediliyor. Bu yüzden kitabın çevirmeni olan kişiye bir teşekkür borçluyuz.

Kitap, 1957 yılında ilk olarak italya’da yayınlanmış. hem de bir müddet İtalyanca çevirisi üzerinden başka dillere çevrilmek zorunda kalmış. Çünkü kitaptaki Ekim Devrimi konusunda görüşler SSCB tarafından beğenilmediği için yayınlanması engellenmiş. Romanın metni gizlice yurtdışına kaçırılmış ve İtalya’da yayınlanmış.

Adı : Doktor Jivago
Yazar : Boris Pasternak
Baskı Tarihi : 2011
Sayfa Sayısı : 844
Kitabın Türü : Edebiyat ve Roman
Orijinal Adı : До́ктор Жива́го
Dil: Türkçe
Yayınevi: Şərq Qərb Nəşriyyatı

Doktor Jivago PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Doktor Jivago PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR