Dokuz Kehanet PDF ve EPUB İndir

tarafından
108
Dokuz Kehanet PDF ve EPUB İndir

Dokuz Kehanet PDF ve EPUB İndir kitabı 2013 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 270 sayfadan oluşmaktadır.Kişisel Gelişim ve Roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı James Redfield ´dır . Dokuz Kehanet kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 16,25 TL´dir.

Dokuz Kehanet konusu ve kısa bir özet

‘Dokuz Kehanet’ , hayatı tanımlayan 9 anahtar ile açılan, gizemli bilgilerden oluşuyor. Peru yağmur ormanlarında bulunan elyazmalarında ortaya çıkan bu bilgilerden yola çıkarak hayatımızda hala meydana gelen olaylarla nasıl bağlantı kurabileceğimiz anlatılıyor… ve bu kitapta önümüzdeki yıllarda neler olacağı da şimdiden gösteriliyor. Bu kitabın yayınlanmasından sonra dünyanın geleceğinin tekrar gözden geçirilmesi gerektiği ortaya çıktı. ‘Dokuz Kehanet’, eski bilgilerin insanı ne derece etkilediğini, hayatta bulunmamızın nedenini berraklıkla algılayabileceğimizi de öğretiyor. Ayrıca öğretinin sağladığı yepyeni enerji ve iyimserlik, yarınlara çok daha sağlıklı adımlar atmamızı sağlayacak.

Yaşamı tümüyle değiştirecek böylesi kitapta ancak on yılda bir yazılır. -New York Times-

‘Dokuz Kehanet’in ışığında insanlık tarihi ve gelecekle ilgili teoriler tümüyle yeniden gözden geçirilmeli. Çarpıcı bir başyapıt.” -Washington Post-

Adı : Dokuz Kehanet
Yazar : James Redfield
Baskı Tarihi : 2013
Sayfa Sayısı : 270
Kitabın Türü : Kişisel Gelişim ve Roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Ayrıntı Yayınları

Dokuz Kehanet PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Dokuz Kehanet PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR