Druid Krallığı PDF ve EPUB İndir

tarafından
126
Druid Krallığı PDF ve EPUB İndir

Druid Krallığı PDF ve EPUB İndir kitabı 2012 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 463 sayfadan oluşmaktadır.Edebiyat Fantastik ve Roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Norman Spinrad´dır . Druid Krallığı kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 13,89 TL´dir.

Druid Krallığı konusu ve kısa bir özet

“Babam Celtillus’un kanının üzerine yemin ederim ki, Roma ve onun imparatoru Jul Sezar, Galyalıların önünde diz çökecek. Ben Galya Kralı Vercingetorix.. kanım Galya’nın mührü, kılıcım Galya’nın anahtarıdır. Galya’nın kalbi Alesia’dan haykırıyorum sana Sezar; bu kanın lanetini, bu kılıcın öfkesini tadacaksın!..”

Bir adam: Gözünün önünde vahşice öldürülen babasının öcünü almaya yemin etmiş.. büyük savaşçı, Druidlerin önderi, Galya Kralı; Vercingetorix…

Bir adam: Avrupa’nın okyanus kıyıları dahil tüm ülkelerini fethedip; kalbine, Roma’ya yerleşmiş.. büyük komutan, Roma İmparatoru; Jul Sezar…

Bir şehir: Galya’nın kalbi; Büyük Roma İmparatorluğu’na giden son yol.. Alesia…

Bir savaş: Galya ile Roma’nın; Vercingetorix ile Sezar’ın son hesaplaşması.. Druidlerin varolma savaşı…

Bir son: Yemine karşı aşkın, intikama karşı özgürlüğün.. Sezar’a karşı Vercingetorix’un sonu…

Adı : Druid Krallığı
Yazar : Norman Spinrad
Baskı Tarihi : 2012
Sayfa Sayısı : 463
Kitabın Türü : Edebiyat Fantastik ve Roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Ayrıntı Yayınları

Druid Krallığı PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Druid Krallığı PDF ve EPUB İndirme Linkleri