Ella ve Micha’nın Geleceği PDF ve EPUB İndir

tarafından
115
Ella ve Micha’nın Geleceği PDF ve EPUB İndir

Ella ve Micha’nın Geleceği  PDF ve EPUB İndir kitabı 2014 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 320 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Jessica Sorensen´dır. Ella ve Micha’nın Geleceği kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 17,16 TL´dir.

Ella ve Micha’nın Geleceği konusu ve kısa bir özet

Yine yarım bırakılmış devamı gelmeyecek olan bir seri vakası. Neyse ki sonu kötü ya da muallakta bitmedi. İlk kitaptan bir tık daha fazla sevmiş olsam da kesinlikle okuyun diyeceğim bir kitap değil. Elinizde varsa merak ediyorsanız fazla beklentiye girmeden okuyun. Pişman değilim yani.

Ella, çocukluk arkadaşı Micha’ya karşı duygularını itiraf etmiş ve Micha’nın duygularını kabullenmiştir. Yeni başlayan ilişkileri araya giren mesafelerle kırılmalar yaşasa da aralarındaki tutku ve derin bağlılık her zorluğu yenmelerini sağlar. Ella psikolojik problemleri ile boğuşurken Micha ise Ella’yı kaybetmemeye kararlıdır.

Adı : Ella ve Micha’nın Geleceği
Yazar : Jessica Sorensen
Baskı Tarihi : 2014
Sayfa Sayısı : 320
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : The Forever of Ella and Micha
Dil: Türkçe
Yayınevi: Pena Yayınları

Ella ve Micha’nın Geleceği PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Ella ve Micha’nın Geleceği PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR
EPUB KİTAP İNDİR

SİTEMİZE DESTEK OLMAK İÇİN YEDEK LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ

YEDEK LİNK