Elmalı Turta PDF indir

tarafından
3822
Elmalı Turta PDF indir

Elmalı Turta PDF indir kitabı 2017 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 496 sayfadan oluşmaktadır.Kitabın yazarı ise Zeynep Sahra ´dır.

Elmalı Turta Özet

Bazı anların hafızanıza kazınması için sadece birkaç sabiye yeterlidir.Yıldırım düşmesi, bomba patlaması veya birinin vurulma anı…Buna benzer anları yaşadıysanız, artık beyninizin en ücra köşesinde, isteseniz de kovamayacağınız sonsız bir kiracıya sahipsiz demektir.

Şimdi bende, ev sahipliği yaptığım bu yeni komşu beynimi uyuşturup yerine yerleşirken, öylece bakıyordum.Barut kokusunu solumaya başladığımda hala kıpırdayamamıştım.Tetiğe basan kişi de silahını hala ileriye doğru tutuyor, şaşırmış gibi olduğu yerde duruyordu.

Yerde yatan, siyahlar içindeki iki adam da bir süre hareket etmedi.Yutkundum.Kaç saniye nefes almadım bilmiyorum.Yerdeki kalabalık hareket etti ve sadece biri ayağa kalktı.Öyle afallamıştım ki hangisi olduğunu idrak etmem zamanımı aldı.

Silahı ateşleyen kişi onun kalktığını görünce panik dolu, keskin bir sıçrayışla kaçmaya başladı.Yerden kalkan kişi ise duraksamadan yanıma gelip kollarımdan tuttu.Mavi gözleri yüzümü kendine çevirdi.

Elmalı Turta kitabını pdf ve epub indirmek için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.