Enkaz Altındakiler (Ciltli) Pdf indir

tarafından
146
Enkaz Altındakiler (Ciltli) Pdf indir

 

“Enkaz Altındakiler (Ciltli)” isimli kitap 472 sayfadan oluşmaktadır ; Beyza Alkoç tarafından kaleme alınmıştır. İNDİGO KİTAP tarafından 25.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.
“Enkaz Altındakiler (Ciltli)” kitabın özetini okuyabilir, “Enkaz Altındakiler (Ciltli)” kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. “Enkaz Altındakiler (Ciltli)” kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
“Enkaz Altındakiler (Ciltli)” kitabını ücretsiz indirebilirsiniz

Kırık 
aynanın
ayrılmış
parçalarında birlikteydik.
Birlikte
ve 
paramparçaydık.
 
“Gözlerinizi açtığınızda yıkılmış bir evde uyanacaksınız. Tek çıkış yolunuz yerin altında. Kendinizi bulduğunuz çıkış noktası her bir yanı kameralarla çevrili, her yeri izlenen bir platonun içinde. Tek amacınız ise alandaki ipuçlarını takip edip evleri bulmak. Tüm yarışmacılar evleri bulduğu an kazanan belirlenmiş olacak. 
Öyleyse, sizi kaybetmemizi ister misiniz?”
 
Kumru, Uraz, Nisan, Eren ve Bulut… Farklı hayalleri olan ve birbirine yabancı beş genç… Enkaz Altındakiler isimli sıradışı bir televizyon yarışmasına başvurarak inanılmaz bir deneyime adım atarlar. Ancak ortaya çıkan beklenmedik gelişmelerle hayatları derinden sarsılacak ve unutamayacakları bir yolculuğa çıkacaklardır…   
 
“Ben Kumru Sonat; buraya benim, senin, bizim, enkaz altındakilerin hikâyesini anlatmaya geldim. 
Sen de enkaz altındasın, farkında değil misin?”