Erebos PDF İndir

tarafından
216
Erebos PDF İndir

Erebos PDF İndir kitabı 2011 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 480 sayfadan oluşmaktadır.Kitap korku, gerilim kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise U. Poznanski´dir.

Erebos ÖZET

Erebos PDF İndir, Colin hala antremana gelmemişti ve saat de üçü on geçiyordu.Nick basketbol topunu asfaltta sektirip sağ, sol ve sonra tekrar sağ eliyle yakaladı.

Top yere her vurduğunda kısa, uğultulu bir ses çıkarıyor.Ritmi korumaya çalışıyordu.Yirmi kez daha tekrarlayacaktı bunu ve Colin bu süre içinde hala gelmemiş olursa da Nick antremana tek başına gidecekti.

Colin haber vermeden gelmemezlik yapmazdı.Antrenör Betthany´nin bu konularda ne kadar titiz olduğunu ve çok kolay bir şekilde takımdan atılacağını biliyordu.

Colin´in cep telefonu da kapalıydı.Kesin yine şarj etmeyi unutmuştu.On, on bir.Ama basketbolu, arkadaşlarını, takımı unutması ? Colin yok.Nick iç çekip topu kolonun altına sıkıştırdı.Olsun.

Bugün atılacak sayıların büyük kısmının kendi hanesine yazılacağı anlamına gelirdi bu.Nick antremanını tamamlamıştı ve antreman oldukça yoğun geçmişti.Bacakları ağrıyarak antreman yaptığı yerden çıktı ve duş alacağı kabine doğru ilerledi.

Colin gelmemiş ve Betthany kendinden beklendiği üzere zıvanadan çıkmıştı.Bunun sorumlusu sanki Nick´miş gibi tüm sinirini ondan çıkarmıştı.

Nick, yavaş bir şekilde elinde ki şampuanı uzun olan saçlarına doğru yayarak yıkmaya başladı.Spor salonundan çıkan son kişiydi ve dışarıda hava kararmıştı.

Metroya inen yürüyen merdivenlerde ilerleyen Nick cebinden telefonunu çıkarıp Colin´in numarasını kayıtlı olduğu kısa yol tuşuna bastı.Telefon iki kez çaldıktan sonra telesekreter devreye girince Nick herhangi bir mesaj bırakmadan telefonu kapattı.

Annesi kanepeye uzanmış, bir yandan kuaförlükle ilgili dergisini okurken bir yandan da televizyon izliyordu.

“Sosisli var. ” dedi.Nick kağıdan içeri girer girmez. ” Hiç halim kalmadı.Bana mutfaktan bir aspirin getirebilirmisin ?”

Nick spor çantasını köşeye bırakıp bir bardak suya Aspirin attı.Sosisli harika.Açlıktan bayılmak üzereydi.

Yandex Tıkla İndir
Google Drive Tıkla İndir