Evde Kimse Yok PDF ve EPUB İndir

tarafından
66
Evde Kimse Yok PDF ve EPUB İndir

Evde Kimse Yok PDF ve EPUB İndir kitabı 2007 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 70 sayfadan oluşmaktadır.Bilim Kurgu, fantastik, Edebiyat ve Roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Ahmet Büke´dır. Evde Kimse Yok kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 20,80 TL´dir.

Evde Kimse Yok konusu ve kısa bir özet

Kendini ifade etmekte zorlanan bir yazarın cüretkar hikayeleri demek istiyorum bu öykü kitabi ya da kısa roman’i hakkında.

4 öykü karşılıyor bizi kitap boyunca ve uzun bir yasam da birlesiyor, çoğu öykü kendi icinde bağımsız gibi gözükse de hep aynı nokta da birlesiyor. Bir de Ahmet… Heyhat…

Kelimelerin ne kadar özenle seçildiğini anlamak için caba sarf etmek gerekmiyor. Kendi kendine öyküleri anlatiyor, ahmet (!) Büke’ nin.

İlk öykü bir sinegin gözünden bakıyoruz dünyaya, normal olmayan bir sinek… Yetmiyor 2. Öyküde hastane de bir kaza sonrası değişik fraksiyonlar gösteren bir zaman ve ani aralığında savruluyoruz, birlesiyoruz öyküler arasında,, o kadar içine aliyor ki yazilar 3. Öyküye kabullenemiyorum ve almiyorum kitaptaki karakterin icini, o derece ve anlamak istemiyorum. Ve final yine Ahmet… Benzersiz dejavu… 🙂

Adı : Evde Kimse Yok
Yazar : Ahmet Büke
Baskı Tarihi : 2007
Sayfa Sayısı : 70
Kitabın Türü : Bilim Kurgu, Fantastik, Edebiyat ve Roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Xasiork Yayınları

Evde Kimse Yok PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Evde Kimse Yok PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR
EPUB KİTAP İNDİR
YEDEK LİNK