Evrenin Zarafeti PDF İndir

tarafından
146
Evrenin Zarafeti PDF İndir

Evrenin Zarafeti PDF İndir kitabı 2008 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 523 sayfadan oluşmaktadır.Bilim Teknoloji kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Brian Greene´dır.

Evrenin Zarafeti konusu ve kısa bir özet

Fiziğe ve bilime meraklı kişiler varsa, nereden başlamak gerektiği konusunda bir fikirleri yoksa bu kitabı okumalılar.Kitabın içinde  hiçbir teknik bilgi olmamasına rağmen çok anlaşılır şekilde yazılmıştır.Özellikle kitapta bir çok bilimsel teori hikaye tarzı anlatım biçimi ile anlatılmıştır.

Okuyucu Yorumları

Kitapta anlatılanlar oldukça basit geliyordu, ilk olarak Newton ile başladık ve Einstein ile devam ettik, herşey kolay gidiyordu fakat kuantum fiziğine geçtik, daha sonra ise sicim kuramına geçtik ve ben konudan tamamen koptum anlatılanların sadece %10`nu anlamışımdır.

Mutlu olduğumuzda, ağladığımızda , heyecanlandığımızda ve daha bir çok duyguyu yaşadığımızda bizim beynimizde ki sicimlerin ve bazı parçacıklar arasında ki tepkimeler sonucunda olduğunu görmek gerçekten harika.

Kitabın Adı Evrenin Zarafeti
Yazar : Brian Greene
Baskı Tarihi : Temmuz 2008
Sayfa Sayısı : 523
Kitabın Türü : Bilim
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Tübitak Yayınları
Ülke : Türkiye

Evrenin Zarafeti PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Evrenin Zarafeti PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR