Exit Kaçış Planı PDF İndir

tarafından
128
Exit Kaçış Planı PDF İndir

Exit Kaçış Planı PDF İndir kitabı 2016 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 336 sayfadan oluşmaktadır.Edebiyat roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Lena Diaz´dır.

Exit Kaçış Planı konusu ve kısa bir özet

Ölüm Oyunları serisinin yazarı Lena Diaz’dan çekici karakterleri ve sürükleyici kurgusuyla elinizden bırakamayacağınız yeni bir seri: EXIT. Bu serinin ilk kitabı Kaçış Planı, yetenekli bir casusun başı belada olan bir kadın için hayatını ortaya koymasının hikâyesi… Sabrina Hightower, davetsiz bir misafirin gürültüsüyle uyanınca evinin soyulduğunu ya da birinin onu öldürmeye geldiğini düşünür. Yakışıklı bir kas yığını tarafından kucaklanıp götürüleceği aklına bile gelmez.

Mason Hunt; teröristler, aykırı gruplar ve Amerika’ya zarar verecek tüm kötü adamları ortadan kaldırmak için infazcı olmaya karar vermiştir. Fakat son hedefi aslında masum biridir. Eğer EXIT, seksi ve güçlü bir kadın olan Sabrina konusunda yalan söylemiyorsa hangi gerçekleri saklıyordur? Engebeli Kuzey Carolina dağlarında firari olan Mason, Sabrina’yı korumak için her şeyi riske atar. Ateş yükselir fakat tutkunun yavaş yavaş yanan ateşiyle karşılaştırıldığında bu, hiçbir şeydir… Lena Diaz, bu romanında okuyucuyu tutku, güven ve sadakat üçgeniyle çevrelerken akıllara sadece bir soruyu getirir: Hangisi daha değerlidir?

Kitabın Adı Exit Kaçış Planı
Yazar : Lena Diaz
Baskı Tarihi : 2016
Sayfa Sayısı : 336
Kitabın Türü : Edebiyat, roman
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Eksik Parça
Ülke : Türkiye

Exit Kaçış Planı PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Exit Kaçış Planı PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR