Eyvah! Evde mi Kaldım? PDF ve EPUB İndir

tarafından
119
Eyvah! Evde mi Kaldım? PDF ve EPUB İndir

Eyvah! Evde mi Kaldım? PDF ve EPUB İndir kitabı 2015 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 202 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Becky Monson´dır. Eyvah! Evde mi Kaldım? kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 15,28 TL´dir.

Eyvah! Evde mi Kaldım? konusu ve kısa bir özet

Bir müddettir kitaplığımda ve kindle’ımda okuyacak çok kitabım olduğundan Yepyeni kitap almıyordum. D&R’a da önünden geçerken yalnızca bir beş dakika bakayım diye girmiştim derken 9.90 indirimindeki kitapların arasında bunu gördüm. olayına girecek mi oldum bilmiyorum ama kitabın başlığından bir etkileşim aldım.(Sanırım.) Geri kapak yazısı hoşuma gitti. Aldım, çıktım. Aman aman chick lit okuyan biri sayılmasam da okuduklarım içinde en natürel anlatımı olanlardan biriydi. Bu doğallık bazılarına sıkıcı gelebilir. Çünkü buradaki doğallıktan kasıt kitabın gerçekçi olması. Fırtınalı bir ilişki, akılalmaz kıvrak ve çok Gülünç diyaloglar yoktu.

Adı : Eyvah! Evde mi Kaldım?
Yazar : Becky Monson
Baskı Tarihi : 2003
Sayfa Sayısı : 128
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Net Kitap

Eyvah! Evde mi Kaldım? PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Eyvah! Evde mi Kaldım? PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR