Fırtına Büyücüsü PDF İndir

tarafından
102
Fırtına Büyücüsü PDF İndir

Fırtına Büyücüsü pdf indir kitabının yazarı Jim Butcher´dir.Kitap 2010 yılında basılmıştır ve 367 sayfadan oluşmaktadır.Fırtına Büyücüsü kitabını pdf formatında hemen indirebilirsiniz.

  • Adı:Fırtına Büyücüsü
  • Yazar:Jim Butcher, Ulaş Apak (Çevirmen)
  • Alt başlık:Dresden Dosyaları 1. Kitap
  • Baskı tarihi:Haziran 2010
  • Sayfa sayısı:367

Jim Butcher – Fırtına Büyücüsü Kitabı Ön Okuma

Vampirler hakkında birkaç şey bildiğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Belki de duyduğunuz bilgilerden bir kısmı doğrudur. Muhtemelen değildir. Her halükarda, Bianca’dan bilgi istemek için inine girme işini iple çekmiyordum. Asam aşağıda bir halde yakalanmamayı garantilemek için her şey sona ermeden işlerin çirkinleşeceğini varsayacaktım.Büyücülükte en önemli şey ileriyi düşünmek, hazırlıklı olmaktır.

Büyücüler aslında süper insanlar değillerdir. Sadece çevremizi diğer insanlara göre daha açık görmek ve sahip olduğumuz fazladan bilgiyi kendi çıkarımıza kullanmak konusunda avantajlıyız. Lanet olsun, wizard (büyücü) sözcüğü wise (bilge) ile aynı kökten gelir. İşleri biliriz. Diğer insanlardan daha güçlü ya da hızlı değiliz. Zihinsel bakımdan bile di ğerlerine göre büyük bir üstünlüğümüz yoktur.

Ama aşırı derecede sinsiyizdir ve eğer bir şey için hazırlanma fırsatımız
olursa etkileyici işler yapabiliriz.Bir büyücü olarak, eğer bir sorunu ele almaya hazırsanız, o halde muhtemelen onunla başa çıkmanıza imkân tanıyacak bir çözüm bulabileceksiniz demektir. Bu yüzden ihtiyaç du
yabileceğimi düşündüğüm bütün eşyalarımı bir araya topladım: Bastonumun cilalı ve hazır olduğundan emin oldum.

Gümüş bıçağımı sol kolumun hemen altında asılı bir kına soktum. Plastik şişedeki kaçış iksirini pardösümün cebine koydum. Gümüş bir zincir üzerinde gümüş bir beş köşeli yıl dızdan oluşan en sevdiğim tılsımı taktım -eskiden anneminmiş. Babam onu bana bırakmıştı. Ve küçük, katlanmış bir beyaz bez parçasını da cebime koydum.