Fırtınaya Tutulmak PDF İndir

tarafından
163
Fırtınaya Tutulmak PDF İndir

Fırtınaya Tutulmak PDF İndir kitabı 2015 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 432 sayfadan oluşmaktadır. Aşk, Edebiyat ve Roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Samantha Towle´dır. Fırtınaya Tutulmak kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 20,00 TL´dir.

Fırtınaya Tutulmak konusu ve kısa bir özet

Kitap elimde üç – dört gün süründü. Çok sıkıldım okurken ama serinin ilk kitabını okuyalı yıllar geçmiş olması nedeniyle normal diyorum artık.
Serinin ilk kitabında Tru Bennet ile rock yıldızı Jake Wethers’in sorunlu, inişli çıkışlı ve tutkulu ilişkilerini okuduk.

Tru Bennett imkansızı başardı ve rock yıldızı kötü çocuk Jake Wethers’in kalbini ele geçirdi. Şimdi düğünlerini planlamakla ve Amerika’da birlikte yaşayacakları yeni hayatı organize etmekle uğraşıyorlardı.
Açgözlü müzik tutkunları, acımasız paparazzi ve Jake’in vahşi geçmişi ve daha da kötüsü, Jake’in çocuk istemediğini kırıcı bir şekilde ifade etmesi ilişkilerinde sorunlara neden olana kadar.
Birlikte, beraberinde yıkımı getirecek krizlerle savaştılar, herşeyin yok olması tehdidine göğüs gerdiler. Acaba aşk tüm bu engelleri aşmaya yetecek midir?
Peki sonsuza dek mutlu olacaklar mıydı?

Hepsi kitapta…

Adı : Fırtınaya Tutulmak
Yazar : Samantha Towle
Baskı Tarihi : 2015
Sayfa Sayısı : 432
Kitabın Türü : Aşk, Edebiyat ve Roman
Orijinal Adı : Fırtınayla Tutulmak
Dil: Türkçe
Yayınevi: Aspendos Yayıncılık

Fırtınaya Tutulmak PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Fırtınaya Tutulmak PDF ve EPUB İndirme Linkleri