Gargantis Pdf indir

tarafından
243
Gargantis  Pdf indir

 

“Gargantis ” isimli kitap 368 sayfadan oluşmaktadır ; Thomas Taylor tarafından kaleme alınmıştır. TİMAŞ GENÇ tarafından 20.05.2021 tarihinde yayımlanmıştır.
“Gargantis ” kitabın özetini okuyabilir, “Gargantis ” kitabı pdf, epub olarak indirebilirsiniz. “Gargantis ” kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
“Gargantis ” kitabını ücretsiz indirebilirsiniz

Tuhaf Deniz Kasabası’nın üzerinde patlamaya hazır fırtına bulutları dolaşıyor. Balıkçıların söylediğine göre buna sebep olan şey efsanevi bir canavar. Ve bilirsiniz ki efsanelerin, yeniden hayat bulmak gibi bir alışkanlığı var.
Biri, bu ürkütücü sahil kasabasının altındaki sulu mağaralarda uyuyan antik Gargantis’i uyandırıyor. Görünüşe göre Gargantis bir şeyin peşinde: Su altı sığınağından çalınan bir hazine. Belki de bu hazine Büyük Nautilus Oteli’nin Kayıp Eşya Sorumlusu Herbert Limon’un gözetimindedir. Cesur Violet ve sadık dostu Herbert, Gargantis’in ne istediğini ve hazinesini kimin çaldığını bulmak için elinden geleni yapacak. Fakat gizemli karakterlerle dolu bir kasabada suçlu, yoldan geçen herhangi biri olabilir!
İki maceraperestin, suların hiç durulmadığı Tuhaf Deniz Kasabası’nda başlayan, denizin soğuk ve karanlık derinliklerinden geçen olağanüstü macerası devam ediyor!