Gece Avı PDF İndir

tarafından
217
Gece Avı PDF İndir

Gece Avı PDF İndir kitabı 2017 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 384 sayfadan oluşmaktadır. Polisiye, Edebiyat ve Roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Robert Bryndza´dır. Gece Avı kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 26,80 TL´dir.

Gece Avı konusu ve kısa bir özet

Gece avcısı eğer birini izliyorsa o kişi çoktan ölmüş demektir. Tüylerinizi diken diken edecek ve uzun soluklu olarak okuyacağınız bu kitap tüm dengelerinizi bozacak, aynı zamanda tüm bilinmişler içerisinde beyniniz ile oynayacak. Gerilim kitapları arasında yerini alan Gece Avı her türlü kasvet ve dondurucu itiraflar ile birlikte tamamen içinize işleyecek.

Kitap Özeti

Londra şehrinde eskisinden daha sıcak bir şekilde hayat devam etmektedir. Uzun zaman sonra gelen sıcak hava tüm insanları dışarı atmıştır. Bu sıcağın içerisinde dedektif olan Erika Foster kendisine gelen bir cinayet telefonu ile birlikte işe koyulmaya hazırlanır. Cinayet işlenen alana geldiğinde karşısındaki adamın başına poşet geçirildiğini ve kendi evinde yatağına çıplak olarak bağlanmış olduğunu görür. Aradan birkaç gün geçer dedektif Foster’a yine bir cinayet haberi gelir. Aynı şekilde cinayet mahaline gittiğinde birkaç gün önce yaşanan cinayet gibi yatağa bağlanmış bir kurban daha bulur. Erika bu durumdan şüphelenir ve araştırma yapmaya başlar. İşin derinliklerine indikçe ekibi ile birlikte çıkamaz hale gelir. İş tamamen profesyonel şekilde tasarlanmıştır. Her ayrıntı ince detayına kadar düşünülmüştü. Karşılarında işini çok iyi bilen bir katil bulunmaktaydı. Bunu fark eden Erika karşısındaki gibi akıllı hamleler atmaya karar verir. Kurbanların hepsi erkek ve kendi başlarına yaşayan bekârlardan oluşuyordu. Bütün kurbanların geçmişleri hep sırdı. Bu sırrın içerisinden onları katile ne bağlamıştı?

Londra’da sıcaklık artarken Erika daha fazla kişi ölmemesi için gerekli önlemleri almaya başlar. Gece avcısı kendini zaman zaman göstermekteydi fakat Erika bir türlü onu yakalayamadı. Erika kendi işini ve kariyerini tehlikeye atsa bile bu katili bulmaya kararlıydı. Fakat kendi hayatı da tehlikedeydi. Erika zeki, açık sözlü ve kararlı bir karakterdi her şeyin üstesinden gelebilecek güce sahipti fakat katil ya onunda peşindeyse ne olacaktı?

Geçmişi sırlarla dolu olan bir tek kurbanlar değildi. Kendiside gizemli bir dedektifti. Aynı zamanda bekâr bir erkekti. İş iyice çığırından çıkmıştı. Artık Erika hem kendini koruyacak hem de daha fazla cinayet işlenmemesi için gece avcısının peşine düşecekti.

Adı : Gece Avı
Yazar : Robert Bryndza
Baskı Tarihi : 2017
Sayfa Sayısı : 384
Kitabın Türü : Polisiye, Edebiyat ve Roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Yabancı Yayınları

Gece Avı PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Gece Avı PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR