Gece Müdürü PDF İndir

tarafından
77
Gece Müdürü PDF İndir

Gece Müdürü PDF İndir kitabı 2015 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 610 sayfadan oluşmaktadır. Edebiyat, Roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı John Le Carré´dır. Gece Müdürü kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 23,85 TL´dir.

Gece Müdürü konusu ve kısa bir özet

Le Carre soğuk savaş sonrası ilk romanında silah tüccarlarının acımasızlığının boyutlarını araştırıyor. Sınırsız bir servete sahip olmak için ne kadar acımasız olmak gerekir?
Körfez Savaşının patlak verdiği kasvetli gece çok özel bir ziyaretçi, Bay Richard Roper, Zürih’te lüks bir otele giriş yapar. Gece müdürü Jonathan Pine, Kahire’deyken sevdiği kadını insafına bırakmak zorunda kaldığı bu silah tüccarını anında tanır. İngiliz gizli servisi eğittiği Pine’ı Roper’ın peşinde karanlık bir yolculuğa zorlar. En sonunda da Roper’ın Bahamalar’daki adasına girip yatına binecek kadar güvenini kazanır. Burada silah alışverişinin ayrıntılarını öğrenmeye çalışırken yine bir kadının çekiciliğine kapılır.

“Ev hapsinde tutulurken John Le Carre’nin kitapları sayesinde dünyayı dolaştığımı ve insanlarla bağlantım olduğunu hissediyordum.”
– Aung San Suu Kyi

“Alçakların kan dökmeye devam ettiği ve kahramanların da o kadar kahraman olmadığı bir dünyada le Carre en zeki gözlemcimiz olmayı sürdürecek.”
– Winnipeg Free Press

Adı : Gece Müdürü
Yazar : John Le Carré
Baskı Tarihi : 2015
Sayfa Sayısı : 610
Kitabın Türü : Roman, Edebiyat
Orijinal Adı : The Night Manager
Dil: Türkçe
Yayınevi: Alfa Yayıncılık

Gece Müdürü PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Gece Müdürü PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR